Круглий стіл “Контролінг як інструмент управління підприємством”

12 березня 2019 року вперше в стінах тренінг-студії було проведено круглий стіл, присвячений питанням контролінгу.

Активну участь у роботі круглого столу взяли викладачі кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу та члени наукового гуртка. Із змістовними доповідями виступили студенти:
Луб Наталія (група ОАБ-31), тема доповіді: «Сутність контролінгу і його місце в системі менеджменту»;
Волочай Олена (група ОАБ-31), тема доповіді: «Варіанти впровадження контролінгу на підприємстві»;
Гавдида Мар’яна (група ОАБ-31) тема доповіді: «Структура і склад служби контролінгу»;
Барилюк Лілія (група ОАБ-31), тема доповіді: «Контролінг процесу виробництва»;
Домітрак Любов (група ОАБ -41), тема доповіді: «Контролінг інвестиційно-інноваційної діяльності».
Чорна Іванна (група ОАБ- 41), тема доповіді «Контролінг персоналу».
Проблеми та перспективи розвитку контролінгу в Україні викликали дискусію і широке обговорення. Студенти висловили власне бачення контролінгу в сучасних умовах та зуміли спрямувати свої напрацювання на відновлення та розвиток вітчизняної промисловості.

Дякуємо всім учасникам круглого столу !!!