14 Міжнародна конференція ICTERI 2018

З 14 по 18 травня проходила 14 Міжнародна конференція ICTERI 2018  “Information and Communication Technologies in Education, Research, and Industrial Applications” на базі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Захід був присвячений проблемам застосування інформаційних і комунікаційних технологій в освіті, наукових дослідженнях та промисловості. На конференції представили свої дослідження наковці з таких країн світу як Сполучені Штати Америки, Німеччина, Китай, Норвегія, Нідерланди, Македонія, Польща, Румунія та ін. Робоча мова конференції – англійська.

На пленарному засіданні виступили запрошені доповідачі Steffen Lohmann (асоційований член групи Smart Data Analytics Боннського університету), Rajendra Akerkar (професор інформаційних технологій в Науково-дослідному інституті Західної Норвегії), Klaas Andries de Graaf (докторант Вільного університету Амстердаму), Benjamin Wulff, researcher at Fraunhofer Institute for Intelligent Analysis and Information Systems IAIS (дослідник Інституту інтелектуального аналізу та інформаційних систем Фраунгофера IAIS).

Свої наукові дослідження представляла на конференції і в.о. завідувача кафедри аудиту, ревізії та аналізу, к.е.н., доцент Адамик Оксана Василівна, яка виступила із доповіддю “Auditing of the Software of Computer Accounting System”.

Усім учасникам конференції за представлення своїх доповідей керівниками секції було вручено Сертифікати учасника конференції.