25 вересня 2018 р. відбувся семінар на тему: «Порядок сертифікації аудиторів в Україні».

В тренінг-студії факультету обліку і аудиту 25 вересня 2018 р. відбувся семінар на тему: «Порядок сертифікації аудиторів в Україні», доповідач – к.е.н., доцент кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу Щирба Ірина Маркіянівна, сертифікований аудитор України.
Впродовж семінару доповідач розповіла про свій власний досвід отримання сертифікату аудитора України, адже цього року Ірина Маркіянівна успішно склала кваліфікаційний іспит в Аудиторській палаті України, що включає два етапи перевірки знань: тестування та розв’язування ситуаційних завдань.

Щирба І. М. наголосила на тому, що аудит в Україні на порозі глобальних змін, оскільки 01 жовтня 2018 р. вступає в дію Закон України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», яким регулюється професія. Ірина Маркіянівна проінформувала слухачів семінару про низку нововведень, які матимуть суттєвий сплив на процес сертифікації аудиторів у нашій країні, що пов’язані із введенням в дію вищезгаданого закону.