Майстер-клас Проскуріної Нелі Миколаївни

28  березня 2018 року у тренінг-студії факультету обліку  і аудиту ТНЕУ, з ініціативи декана факультету обліку і аудиту Панасюк Валентини Миколаївни та на запрошення  кафедри аудиту, ревізії та аналізу відбувся майстер-клас Проскуріної Нелі Миколаївни, доктора економічних наук, професора, сертифікованого аудитора, директора Аудиторської фірми «Професіонал аудит», Голови комісії з професійної етики ВПГО «Спілка аудиторів України», професора кафедри обліку і оподаткуваання Запорізького національного університету .

Майстер-клас було проведено за темою: «Економічна експертиза та аудит як форми використання спеціальних професійних знань». Його відвідали студенти 1 – 5 курсів, викладачі кафедри аудиту, ревізії та аналізу. Під час майстер-класу було звернуто увагу на специфіку використання судово-економічних знань при проведенні експертизи, експертних досліджень та в процесі аудиту. Розглянуто  та зроблено порівняння  понять  «спеціаліста» і «експерта» у  господарському процесі, в адміністративному судочинстві та кримінальному процесі. Здійснено аналіз основних положень вітчизняних законопроектів, зроблено їх порівняння із зарубіжними аналогами. Досить цікавим як для студентів, так і для викладачів було питання щодо внесення змін до Закону України  «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність».

Загалом зустріч була цікавою та інформативною.

У дискусії прийняли участь викладачі та студенти факультету обліку і аудиту.