Інтелектуальний батл ліцеїстів на факультеті обліку і аудиту

21 листопада 2018 року на факультеті обліку і аудиту за підтримки декана факультету обліку і аудиту Панасюк Валентини Миколаївни., в.о. завідувача кафедри економічної експертизи і аудиту бізнесу  Адамик Оксани Василівни, а також заступника директора Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Гнатюк Юлії Володимирівни пройшов інтелектуальний батл між випускниками технічного і правового ліцеїв. Навчальні заклади представили по 10 ліцеїстів, які вирішували завдання різної складності. Окремі з них вирішував капітан команди, інші актив, але більшість – команда. Гра передбачала надання правильної відповіді в обмежений часовий період  та найшвидшому досягненні наступного, а відтак і фінального пункту гри.

Студенти факультету обліку і аудиту виступали як наставники і спонукали школярів до мозкового штурму. Гра проходила у рухливій і невимушеній формі та дозволяла побачити умови навчання і студентського дозвілля. Ряд питань задавались у формі відео, що додавало грі пожвавлення.