Міжнародна конференція IDAACS 2017 у Бухаресті

З 21 по 23 вересня 2017 року викладачі кафедри аудиту, ревізії та аналізу к.е.н., доцент Саченко Світлана Іванівна і к.е.н., ст. викладач  Черешнюк Оксана Михайлівна взяли участь у Міжнародній конференції IDAACS 2017 The 9 th IEEE International Conference on Intelligent Data Acquisition and Advanced Computing Systems: Technology and Applicationsм, що відбулась у м. Бухарест (Румунія) на базі Університету «Politehnica» Бухаресту (UPB).

У конференції взяли участь біля 200 учасників, які представляли більше як 20 країн.

20 вересня розпочалася реєстрація і відбулася Welcome party, а вранці 21 вересня офіційно відкрив роботу конференції ректор UPB Mihnea Costoiu.

22 вересня  під час пленарної сесії виступив запрошений доповідач (Keynote) Dan Cristea з Румунії на тему: «My Geography Manual is Now Linked with the Web and the Real World». Загалом у цей день проведено одну постерну та  13 усних сесій включаючи IEEE Romania YP meeting. Відбулися два засідання International Advisory Board  (IAB), де обговорювалися місця проведення сателітного симпозіуму IDAACS SWS 2018 та IDAACS 2019.

23 вересня відбулася одна постерна та сім усних сесій включаючи круглий стіл та церемонію закриття конференції.

Усім учасникам конференції за представлення своїх доповідей керівниками секції було вручено Сертифікати учасника конференції.

Наприкінці голова IAB George Markowsky, США оголосив рішення IAB:  симпозіум IDAACS SWS 2018 відбудеться у м. Львів, Україна, на базі Національного університету «Львівська політехніка» у вересні 2018 року, а IDAACS’2019 – у м. Metz, Франція на базі University of Lorraine  у вересні 2019 року.