Міжнародна співпраця з Університетом Nord (Норвегія)

З 5 по 12 серпня 2018 року в.о. завідувача кафедри аудиту, ревізії та аналізу к.е.н., доцент Адамик Оксана Василівна та декан факультету банківського бізнесу к.е.н., доцент Адамик Богдан Петрович взяли участь у спільному освітньому проекті, що проводився на базі Університету Норд (Норвегія, м. Бодо). Проект передбачає запис відео-лекцій Internal Control and the COSO framework англійською мовою, підготовку практичних кейс-завдань, здійснення контролю знань студентів у вигляді тестів. Разом з Тернопільським національним університетом у проекті брали участь також представники від Київського національного економічного університету ім. Т. Шевченка, Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. Участь у цьому проекті дозволила здобути цікавий досвід, поглибити міжнародну співпрацю, здійснити обмін напрацювань у сфері методики викладання.