Студенти-першокурсники побували в Тернопільському обласному художньому музеї

3 жовтня 2018 року студенти групи ОАБ-11 побували в Тернопільському обласному художньому музеї.
Діана Зюбрій, студентка групи ОАБ-11, поділилася своїми враженнями: «З тим, що студентське життя – це не тільки конспектування лекцій та опитування на практичних заняттях, а ще й цікаве дозвілля та відмінний шанс побачити світ, переконуюсь все більше з кожним днем навчання у стінах Тернопільського національного економічного університету. До прикладу, минулої середи на практичному занятті українознавства, я і моя група відвідали Тернопільський обласний художній музей. Ми мали змогу побачити постійну експозицію в трьох залах, в яких представлене мистецтво України та країн Західної Європи ХVІІІ-ХХІ ст. Серед визначних експонатів українського мистецтва — ікони XVII–XIX століть, різьба Іоанна Георгія Пінзеля та Антона Осинського, парсунні портрети, стародруки з гравюрами XVIII століття. Перехоплювало дух, коли ти розумієш, що це перед тобою не просто фото чи копія, а оригінальне полотно, того чи іншого митця. Екскурсовод розповіла нам про різні техніки живопису та цікаві історії пов’язані, як з створенням музею, так і про кожну картину та художника…».
Надзвичайно приємно читати такі відгуки від наших першокурсників.