Студенти відвідали музичну виставу «Майська ніч» у Тернопільському драматичному театрі

13 листопада студенти групи ОАБ-21 разом із наставником, Іриною Голяш, відвідали музичну виставу «Майська ніч» у Тернопільському драматичному театрі.
Магічна «Майська ніч» зацікавила студентів дивовижними, майже казковими подіями, які переплелися з колоритними гумористичними сценами. Створенню казкової атмосфери сприяли фантастичні декорації, важкий дим, гра світла і, звичайно ж, професійна гра акторів. Студентів приємно здивував «живий» супровід театрального оркестру, за яким вони мали змогу спостерігати з балкону театру.
Бурхливими оплесками студенти подякували акторам за театральну постановку, а Профкому ТНЕУ та Профкому студентів ТНЕУ вдячні за квитки на відвідування чудового культурного заходу й отримані позитивні емоції!