Відбулась зустріч студентів із випускником 2011 року, ТАНАСОВИМ ОЛЕКСАНДРОМ ОЛЕКСАНДРОВИЧЕМ.

Сьогодні, в тренінг-студії факультету обліку і аудиту ТНЕУ відбулась зустріч студентів із випускником кафедри економічної експертизи і аудиту бізнесу 2011 року, ТАНАСОВИМ ОЛЕКСАНДРОМ ОЛЕКСАНДРОВИЧЕМ.

На даний час Танасов О.О. працює помічником начальника відділу, начальником фінансово-економічної Служби Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку, майором, учасником АТО.

Олександр Олександрович розказав про переваги державної служби  для молоді, можливі етапи кар’єрного росту у цій сфері, наголосив на необхідності якісного засвоєння теоретичних знань під час навчання, закликав молодь залишатися працювати в Україні й розбудовувати власну державу.   Під час зустрічі Танасов О.О. поділився своїми спогадами про перебування в 2016 році в зоні АТО.

Зустріч пройшла цікаво, а студенти отримали вичерпні й компетентні відповіді на свої запитання.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!