Відео-конференція Україна-Німеччина зі спеціалістом International KPMG

З ініціативи в.о. завідувача кафедри аудиту, ревізії та аналізу, к.е.н., доцента Оксани Василівни Адамик та організаційної підтримки голови студентського наукового товариства  к.е.н., викладача Марії Михайлівна Шестерняк була проведена відеоконференція (Україна-Німеччина) з Вікторією Андрушків , молодшим спеціалістом відділу аналітики управління, ризику і відповідності нормам Франкфуртського офісу мережі аудиторських фірм International KPMG. Вікторія поділилася досвідом роботи в компанії, що належить до світових лідерів аудиторських послуг Великої Четвірки, також практикою роботи в таких відомих компаніях як SAP, Deutsche Bank та інших. Студентам було надзвичайно цікаво взяти участь у такій зустрічі, адже Вікторія є випускницею ТНЕУ.

Бесіда викликала жвавий інтерес учасників студентського наукового товариства, порівнювались умови вищої освіти в Україні, Польщі та Німеччині з досвіду Вікторії.