І місце у конкурсі «МИ – НОВА ГЕНЕРАЦІЯ»

Студенти групи ОЕЕ-11 спільно ОДС-11 здобули перше місце в університетському конкурсному представленні студентських академічних груп першого року навчання «МИ – НОВА ГЕНЕРАЦІЯ!». Конкурс відбувався з 2 по 4 жовтня 2017 року і вже став традиційним. Він проводиться з метою сприяння спілкуванню та об’єднанню молодих людей навколо спільних інтересів та захоплень, заохочення до активного способу проведення вільного від занять часу та студентського життя загалом.
Студенти груп ОЕЕ-11 та ОДС-11 факультету обліку і аудиту представили свій виступ у перший день. Команда продемонструвала презентацію, під час якої представила цікаву інформацію про групи, своїх кураторів та кожного обдарованого студента зокрема. Перемогу здобуто завдяки нашим талановитим студентам, зокрема, Адамик Каті, Батурі Раїсі, Кривенко Аліні, Нечай Діані, Пойдюк Анастасії, Щербині Дар’ї та іншим.
Щиро вітаємо студентів груп ОЕЕ-11 та ОДС-11 з чудовим результатом і бажаємо подальшого зростання і нових перемог!