Запрошуємо на святкування 25-річчя кафедри аудиту, ревіїі та аналізу

Кафедра бере свій початок у далекому 1993 році.  Вперше в системі національної вищої школи підготовки бухгалтерів і аудиторів України була створена кафедра аудиту відповідно до наказу ректора Тернопільському інституту народного господарства № 151.

Кафедра була створена на вимогу часу для підготовки фахівцях сфери аудиту. Кафедра аудиту виникла практично одночасно з формуванням нових економічних відносин в Україні – абсолютно нового виду діяльності суб’єктів господарювання – аудиторської діяльності: проведення аудиту і здійснення аудиторських послуг. А її перший завідувач д. е. н., професор, дійсний член Академії економічних наук України Зіновій Володимирович Гуцайлюк долучився до створення першого Закону України «Про аудиторську діяльність».

Для відзначення цих подій та з нагоди святкування 25-річчя кафедри колектив запрошує відвідати  ряд заходів