Засідання студентського круглого столу «Екологічний аудит: міжнародний досвід і вітчизняні реалії»

22 листопада 2017 року колектив кафедри аудиту, ревізії та аналізу проведено засідання студентського круглого столу на тему: «Екологічний аудит: міжнародний досвід і вітчизняні реалії».

Модераторами заходу виступили в. о. завідувача кафедри, к.е.н., доцент Адамик О. В. та к.е.н., доцент Михайлишин Н. П. У роботі взяли участь студенти 4 і 5 курсів ФОА, а також к.е.н., доценти кафедри аудиту, ревізії та аналізу Будник Л. А., Голяш І. Д., Литвин З. Б., Романів С. Р., Саченко С. І., Серединська В. М., Хаблюк О. В., Черешнюк О. М.

З цікавими і змістовними доповідями, які супроводжувалися цікавими презентаціями, виступили:

1. Хомин Оксана «Поняття екологічного аудиту, його об’єкти, завдання, принципи»
2. Шевчук Марія «Становлення і розвиток екологічного аудиту в світі і в Україні»
3. Грицюк Іванна «Міжнародні аспекти екологічного аудиту»
4. Тихович Наталія «Етапи екологічного аудиту та його напрямки»
5. Бодрай Вікторія «Проблеми та перспективи впровадження екологічного аудиту»
6. Загородний Владислав «Перспективи розвитку екологічного аудиту в Україні»
7. Біляк Анна «Впровадження екологічного аудиту»
8. Попко Назарій «Проблеми вдосконалення законодавства про екологічний аудит в Україні»
9. Данилюк Софія «Аудит якості та екологічної безпеки сільськогосподарської продукції»
10. Чижевська Ірина «Екологічна експертиза та екологічний аудит»

Студенти та викладачі активно обговорювали сучасний стан екологічного аудиту в Україні та перспективи його розвитку із врахуванням міжнародного досвіду, наголошували на недосконалості законодавчої бази і необхідності вдосконалення окремих аспектів правового забезпечення екологічного аудиту як виду незалежного екологічного контролю.