СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА “ЗАВТРА.UA”

Шановні студенти, з 17 жовтня починається прийом заявок на конкурс-2017/18 Стипендіальної програми «Завтра.UA».

Благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» в рамках реалізації благодійної програми «Стипендіальна програма «Завтра.UA» проводить відкритий конкурс для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України.

Головна мета програми – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, створювати та збільшувати можливості для молодих та відповідальних лідерів, які стануть генераторами змін майбутнього.

Студентам, що успішно пройшли відбіркові тури в рамках Програми, надається стипендія – нецільова благодійна допомога на 12 місяців навчання, а також інші можливості для особистого розвитку, найбільш успішного наукового становлення, розширення загального кругозору й участі в суспільних процесах.

Прийом заявок на конкурс з 17 жовтня до 30 листопада 2017 року включно.

Детальна інформація про Програму розміщена на сайті конкурсу www.zavtra.in.ua.