Факультет обліку і аудиту w/ KPMG: кар’єра просто в ціль!

12 грудня на запрошення в.о. завідувача кафедри економічної експертизи і аудиту бізнесу  Адамик Оксани Василівни відбулася відкрита лекція від представника великої четвірки світових лідерів аудиторських послуг – міжнародної мережі  KPMG International #KPM Lab. Лекцію на тему «Кар’єра точно в ціль» провела старший спеціаліст з підбору персоналу, Talent Acquisition Боднар Ірина.

Студенти старших і молодших курсів дізналися:

—    Які навички потрібні для того, щоб побудувати успішну кар’єру в міжнародній компанії?

—    З чого розпочати?

—    На що звертають увагу рекрутери?

—    Працевлаштування та оплачуване стажування, кар’єра на прикладі KPMG

—    Безкоштовні освітні можливості для студентів (майстер-класи, олімпіади, бізнес симуляції, онлайн навчання та т.і.) з KPMG?

У кінці лекції студенти пройшли пробне тестування (на логіку) з перспективою подальшого стажування і працевлаштування.