Skype-дискусія з Державним університетом Молдови

Викладачі кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу та Державного університету Молдови обговорили сучасні виклики, що стоять сьогодні перед аудиторами обох держав. Захід  відбувся 22 квітня 2019 року в рамках круглого столу «Аудит в Україні: виклики та перспективи розвитку». Модераторами дискусії були в.о. завідувача кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу Адамик Оксана Василівна, доцент цієї ж кафедри, сертифікованих аудитор Щирба Ірина Маркіянівна, а також завідувач департамента «Бухгалтерський облік і економічна інформатика» Крістіна Василівна Долгий.

Аудитори обох держав сьогодні стоять перед викликами імплементації європейського законодавства, інституційного реформування регуляторів аудиторської діяльності та посилення вимог до професії бухгалтера. Колективом обох кафедр обговорювались проблеми атестації аудиторів, їх підготовки навчальними закладами, підвищення якості аудиторських послуг, адаптації навчальних планів до вимог кваліфікаційних програм АССА, СІМА.