Тренінг-гра “Життєвий капітал”

6 листопада 2018 року наші студенти навчилися заробляти свої “перші мільйони” під час тренінг-гри “Життєвий капітал”, яку організували для них досвідчені тренери Ділового клубу “Партнер” в рамках участі у Всеукраїнському тижні фінансів.
Усі учасники гри отримали чимало яскравих вражень, позитивних емоцій і нових пізнань щодо ефективного управління своїми активами, створення системи збереження, накопичення та використання ресурсів для збільшення прибутків.
Студенти та викладачі отримали привітання та ексклюзивний подарунок від ректора університету, а також були нагороджені Сертифікатами всеукраїнського тижня фінансів та Подяками від Управління освіти та науки Тернопільської міської ради.
Щиро дякуємо усім, хто долучився до проведення нашого заходу в рамках святкування Всеукраїнського тижня фінансів!