Запрошуємо на відкриту лекцію від KPMG International

12 грудня о 13 год. в аудиторії 2410 відбудеться відкрита лекція від представника великої четвірки світових лідерів аудиторських послуг – міжнародної мережі  KPMG International.

Ми розкажемо:

 —    Які навички потрібні для того, щоб побудувати успішну кар’єру в міжнародній компанії?

—    З чого розпочати?

—    На що звертають увагу рекрутери?

—    Працевлаштування та оплачуване стажування, кар’єра на прикладі KPMG

—    Безкоштовні освітні можливості для студентів (майстер-класи, олімпіади, бізнес симуляції, онлайн навчання та т.і.) з KPMG?

Експерт: Ірина Боднар, старший спеціаліст, Talent Acquisition

В кінці лекції у всіх, хто виявить таке бажання, буде можливість написати пробне тестування (числовий тест). Успішний результат буде зараховано.

Не дуже успішний – можна переписати, як тільки ви буде відчувати, що ви уже готові J

Час проведення лекції 1 год.- 1год, 20 хв.  Тест драйв 30 хв.

Приєднатися можуть всі охочі. Вхід вільний!

 

Розкажи друзям та приходьте разом!

Можливості працевлаштування у Львові

 Coordinator, Audit Support Team, Lviv

Intern, Audit Support Team, Lviv

 

Детальніше www.kpmg.ua/careers

KPMG – міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. В офісах KPMG у 154 країнах працює 200, 000 професіоналів.

KPMG в Україні працює з 1992 року. Сьогодні офіси KPMG відкриті у Києві та Львові. KPMG в Україні надає аудиторські та консультаційні послуги з податкових, юридичних та фінансових питань.

Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, допомагаючи їм у питаннях зниження ризиків та реалізації можливостей для їхнього бізнесу.

Метою своєї діяльності KPMG бачить перетворення професійних знань у реальну економічну вигоду в інтересах своїх клієнтів, співробітників і міжнародних ринків капіталу.

KPMG – одне з найкращих місць, де можна набути досвід у міжнародному бізнесі, працюючи над проектами для великих українських та міжнародних компаній.

Ми зацікавлені в залученні талановитих спеціалістів, які можуть надавати широкий спектр комерційних послуг нашим клієнтам в усьому світі, допомагаючи їм ефективно вирішувати найважливіші питання бізнесу.

 

Додаткова інформація:

За телефоном + 38 044 490 55 07

За телефоном + 38 044 490 55 07

або електронною поштою graduate@kpmg.ua.

 

Прояви себе та приєднайся до нашої команди!